ŚWIATŁO PŁYNIE – SPOTKANIA W ŚWIETLE. Dzienniki 2013 - 2016

Wspominam Jana i Bożenkę. Dzienniki 2013 - 2016 Zanim dane mi było pojechać na południe Polski i poznać osobiście Jana Gab...

HOME&KONTAKT


Pomarańcza kołem się toczy, zupełnie jak fortuna. Życie jest jak pomarańcza - okrągłe, soczyste, kolorowe, smakowite, radosne i obfite. Zdarza się, że gorzkie.  Bywa, że kwaśne. Wybieram owocową soczystość i słodycz. Pomarańcza zmian to opowieść o dążeniu do zmian w życiu i wewnętrznej transformacji, o Drodze i wzrastaniu na niej. To miejsce inspiracji filozoficznej, duchowej i kulinarnej.


Pomarańcza Zmian dojrzewa... Kocham poznawać nowe miejsca i ciekawych ludzi.
Chcę do nich docierać i Wam o nich opowiadać.
To mnie niesamowicie inspiruje i cudownie przepełnia nową energią.
Pragnę dzielić się z Wami swoimi odkryciami, aby i do Was dotarła iskra inspiracji, aby mówić głośno i przekazywać dalej wiedzę o miejscach, ludziach, inicjatywach wartych zainteresowania, a jednocześnie w jakiś sposób bliskich mojemu sercu.




Po długim okresie zastanawiania się, wątpliwości i odwlekania wykonałam pierwszy krok i stworzyłam główną stronę swojego bloga. Doszłam do wniosku, że rozpoczynając przygodę z blogowaniem nie muszę od początku wiedzieć wszystkiego. To miejsce będzie stopniowo nabierać kształtu, a idee będą na bieżąco się krystalizować.

Zatem - Witaj Gościu w Pomarańczy Zmian!

Zapraszam do mojego świata.

A jeśli zapragniesz skontaktować się ze mną, możesz zostawić swój komentarz lub napisać bezpośrednio na luizakattia@gmail.com

Może zdarzyć się, że poczujesz iż mamy sobie wiele do powiedzenia bądź dostrzeżesz potencjalną płaszczyznę do twórczego współdziałania - jeżeli motorem twoich działań jest otwartość, potrzeba rozwoju, szczerość i uczciwość, potrzeba i chęć życia w równowadze, nie wahaj się, pisz. To my tworzymy swoją rzeczywistość i zmieniamy świat wyłącznie, poprzez zmiany w sobie.




Soczystość i ósemkowa Obfitość.
Radosne i dostatnie życie.
Cieszenie się Wszystkim Co Jest.
Wdzięczność i uśmiech.
Moja Pomarańcza Zmian.

Luiza Kattia



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wasze ulubione